13.7.10 024.jpg
Web, plný galerií rozličného umění Slovanů. Rád se pokochám, co kdo a jak dělá.
Webové stránky kamaráda, hranického malíře Jardy Jakubce.
Krásný web všestranného umělce z Hranic.
Kolega učitel, vícefunkční, s láskou k přírodním materiálům.
Stránky městyse kde žiji a kde se cítím doma, i když jsem se zde nenarodil.
Nejlepší kamarád a spolehlivý realizátor všech zakázek.
Autora obrazů osobně neznám, ale jeho obrázky jsou mi velice blízké. Tak nějak bych maloval, kdyby mi bylo dáno barevně malovat.
VÝSTAVA

VÝSTAVA

SAMOSTATNÁ VÝSTAVA V HRANICÍCH
Několik fotek z mé poslední samostatné výstavy, v krásných prostorách severního křídla zámku v Hranicích, 6.5.- 28.5.2015.
Nejvíce asi zaujala BRÁNA, soubor CESTA, řezby do starých kostelních lavic, energetická pyramida ZVĚROKRUH, lavička z jedlého kaštanu a "POSTAVY" z ořechu. Samozřejmě tradičně nechyběla ani ženská tematika. Výstavu navštívily i děti z MŠ Šromotovo, líbilo se jim, že si vše mohly osahat a poslaly mi i fotky.GALERIE SE OTEVŘE PO KLIKNUTÍ NA NADPIS "VÝSTAVA".
POKUD BY NĚKDO MĚL O NĚCO ZÁJEM, OZVĚTE SE. JESTLI BUDE VOLNÉ, ZAŠLU.
Pěkná výstava, tradičně ve staré škole, neboli výstavní síni "U Jána". Navazovala za týden  na odhalení třímetrové sochy BROUČKA na náměstí. Měl jsem tam tradičně i básničky a přidal jsem pro barevnost pár fotek vysočiny, jak jsem ji měl nafocenou. Podle ohlasů se zase líbila. měl jsem tam zase jiné věci než minule. Výstavu mi zahájila Daryka Kašová a o pěknou kulturní vložku Tonda Bradáč, takže to zase zůstalo v rodině, včetně chystání.
Slavnostní vernisáž

Slavnostní vernisáž

Hosté na vernisáži

Hosté na vernisáži

Prázdninová výstava v létě 2010, společně s Valašskomeziříčskou malářkou paní Mgr. Bednářovou. Pěkná výstava, v krásných opravených prostorách, Hustopečského zámku. přijeli mě podpořit i nejlepší hraničtí malíři pan Jaroš a Jarda Jakubec.
Společně s Hanou Bednářovou

Společně s Hanou Bednářovou

S hranickými malíři Jarošem a Jakubcem

S hranickými malíři Jarošem a Jakubcem

Vernisáž v krásných prostorách zámku

Vernisáž v krásných prostorách zámku

Výstava v Hranicích, v galerii M+M 28.8.-13.9.09, společně s přítelem výtvarného umění, malířem Jardou Jakubcem. Na vernisáži nebylo kde sednout, ani stoupnout, kolk bylo lidí, na úvod zahrál žesťový kvintet Zdeny Ovčačíka a úvodní slovo měl Ing.pásek v Ostravy. Děkuji všem, kteří obětovali čas a kus svého života, aby se zůčastnili, nebo přišli jindy. Podle ohlasů, které se ke mě dostaly (a nemusí být pravdou)  to nebylo zbytečné. Použil jsem starší věci i něco novějšího, i když moje představa a nákresy na výstavu vypadaly jinak, hlavně co do nmožství novinek. Snad tedy příště. K dokreslení atmosféry ještě pár fotek.
28.8.09 013.jpg
28.8.09 002.jpg
28.8.09 008.jpg
18.5.2008 - Krátká jednodenní výstava v Suchdole nad Odrou. Bojové stísněné podmínky, ale příjemní lidé. Pobyt v povznášející společnosti nádherných duchovních obrazů pana Valcháře.
Suchdol 2

Suchdol 2

Suchdol 1

Suchdol 1

Dva obrázky z výstavy 3. - 14.9.2007 v Benátkách , ale nad Jizerou, při příležitosti otevření rekonstruované bývalé školy na Dům dětí. Krásná stará budova, citlivě opravená, se zachovaným duchem místa.
Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou

Benátky 2

Benátky 2

Prozatím nejhezčí výstavu jsem měl v mém rodném městysi Jimramově, na vysočině. Podle reakcí potěšila mnohé, včetně mě. Ostatní je myslím vidět na fotografiích.

Z jiných výstav nemám moc fotek (a jistě ne lepších než ty předchozí), tak ještě něco z jarmarků a slavností, kde ukazuji a propaguji práci se dřevem a dřevo samotné.

Jedna z pozvánek na výstavu

Jedna z pozvánek na výstavu

Jimramov, rodný městys můj a Jana Karafiáta.

Jimramov, rodný městys můj a Jana Karafiáta.

Zahájení před výstavní síní

Zahájení před výstavní síní

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one